Gdzie idziesz?

Gdzie?

Ale w zasadzie możesz wiedzieć, gdzie idziesz!!! (?) Chrześcijanie, (prawdziwi chrześcijanie) cieszą się, że idą na spotkanie z ich Zbawicielem, Jezusem Chrystusem, bo On powiedział: "Idę przecież przygotować wam miejsce... abyście i wy byli tam, gdzie ja jestem" (Ewangelia Jana 14,2-3). Ty także możesz na wieki być z Panem. Wcale nie musisz czekać na spotkanie z Jezusem, aż umrzesz. Również nie musisz czekać do czasu kiedy On powróci na Ziemię. Możesz Go poznać już teraz i zjednoczyć się z Bogiem poprzez prostą Twoją wiarę! To, co oddziela Cię od Boga, to grzech! Ale Jezus umarł, by spłacić dług kary za nasze grzechy. On także powstał z martwych - by dać nam nowe życie! Aby Go przyjąć - wystarczy zobaczyć siebie jako grzesznika i poprosić Boga, by Ci przebaczył i uwolnił Cię od grzechu. Poproś, by Jezus wszedł do Twego serca i życia i aby odtąd stał się Twoim osobistym Zbawicielem i Panem. Jezus wejdzie i da Ci miłość, radość i pokój ponad Twe wyobrażenia. Da Ci sens życia byś wiedział wreszcie dokąd idziesz! Jeśli odrzucisz Jezusa podążasz w kierunku własnego zniszczenia!

Módl się na przykład w taki sposób: Drogi Boże! Wiem, że zgrzeszyłem. Przebacz mi proszę. Panie Jezu, zawładnij mym sercem i życiem i uczyń siebie realnym dla mnie. Bądź moim Zbawcą i Panem. Amen! (Co znaczy - Niech tak będzie!) Jeżeli modliłeś się w ten, lub podobny sposób, to chcemy powiedzieć Ci dwie rzeczy:
1.Odtąd nie możesz żyć jak Ci się podoba. Należysz do Jezusa. On jest Twoim Panem. Musisz wypełniać Jego wolę!
2.Jesteś teraz duchowym niemowlęciem. Potrzebujesz wzrastać duchowo! Podstawowym pokarmem dla duszy jest modlitwa - osobista rozmowa z Bogiem - najlepiej własnymi słowami, a także Słowo Boże - czytanie, poznawanie i rozmyślanie nad treścią Pisma Świętego. Zachęcamy Cię do kontaktu z nami w celu otrzymania dalszych wskazówek do duchowego wzrostu.

Copyright © 2024 Kościół Chrześcijan Baptystów w Ostrołęce. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.